wypozyczalnia aut bialystok
wypozyczalnie samochodow bialystok Szczegóły
Kontakt

PHU ' Ryki '
15-161 Białystok ul.Wiślana 85
biuro@wypozyczalniavip.pl
tel. 0048 600 377 444
tel/fax 0048 856763007

Mapa dojazdu

O Firmie

Autowypożyczalnia VIP to jedna z najstarszych wypożyczalni istniejemy od 1992 roku wcześniej pod nazwą TRIADA z siedzibą w Białymstoku. Nasza wypożyczalnia samochodów to miejsce, gdzie znajdą Państwo świetnej jakości flotę, a konkurencyjne ceny sprawią, że zechcą Państwo powrócić do naszej oferty.

Uproszczone procedury wynajmu, których trzyma się wypożyczalnia aut VIP, stanowią dodatkową zaletę korzystania z usług naszej firmy. Tylko u nas mogą Państwo wynająć auto bez zbędnych, przedłużających się formalności. Spełnianie oczekiwań i satysfakcja naszych klientów są dla nas najwyższymi priorytetami, dlatego staramy się być jak najbardziej elastyczni, aby jak najlepiej dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb.

W zakres usługi, jaką jest wynajem aut, wchodzą więc również: możliwość dostarczenia samochodu do klienta na terenie Białegostoku, gadżety do samochodu oraz możliwość wynajmu auta wraz z kierowcą. Wszystkie auta objęte są pełnym pakietem OC, AC i NNW z 24 godzinnym Assistance, są systematycznie serwisowane oraz wyposażone w poduszki powietrzne, abs i klimatyzację. W ofercie posiadamy samochody z manualną oraz automatyczną skrzynią biegów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.